• Головна
  • "Срібло" чемпіонату світу з богатирського багатоборства здобув спортсмен з Луганщини у складі збірної України
13:49, 4 жовтня

У німецькому місті Фульда відбувся Чемпіонат світу з богатирського багатоборства в розділі Old School Strongman. У в командному заліку збірна України посіла 2 місце.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 4-х континентів з 12 країн: Німеччини, Австрії, Нідерландів, Англії, України, Грузії, Вірменії, Польщі, Чехії, Південної Африки, США та Бразилії.

Луганщину на чемпіонаті світу представляв Олександр Дубовий, який посів – 4 місце у категорії U105 Masters.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію