• Головна
  • Надання якісних послуг адвоката по вирішенню військових справ
Новини компаній
07:43, 8 лютого

Надання якісних послуг адвоката по вирішенню військових справ

Новини компаній

Настання загального військового стану на території всієї країни призвело до того, що відбулася загальна мобілізація. На практиці часто виникають ситуації, коли людина, яка добровільно пішла на захист власної країни, не в силах виконувати поставлені на неї завдання. У цьому випадку досить часто виникають питання про те, яким чином правильно здійснювати певні військові маніпуляції, щоб у подальшому не отримати правопорушення за недотримання вимог законодавства. У таких ситуаціях, коли виникають спірні питання, за допомогою можна звернутися на сайт https://www.malyk.com.ua/service/military/, де свої послуги надає перевірений та висококваліфікований спеціаліст по вирішенню військових питань.

Особливості розгортання ситуацій під час військового стану

Варто пам’ятати про те, що при настанні військового стану покарання за відхилення від військової служби є значно жорстокішим, ніж у звичні часи. У тому випадку, якщо військовозобов’язаний залишив військову частину самовільно, за це він може отримати тюремний строк тривалістю від 5 до 10 років. Якщо ж взагалі було реалізовано дезертирство, то за це по законодавству можна отримати від 4 до 12 років ув’язнення.

У тому випадку, якщо один із перерахованих злочинів все ж таки був спричинений, то для його швидкого та правильного рішення необхідно звернутися за допомогою до адвоката або до юриста по військовим справам. Особливість роботи фахівця полягає в тому, що він зможе максимально швидко вибудувати максимально ефективну лінію захисту з врахуванням всіх обставин, які можуть досить швидко змінюватися. Це допоможе повністю зняти відповідальність або ж суттєво зменшити конкретну міру покарання.

Які дії можна віднести до справжнього дезертирства?

На практиці розрізняють такі 2 поняття, як дезертирство або ж самовільне залишення військової частини. Не дивлячись на те, що кожен із цих процесів досить схожий між собою, але все ж таки існують певні відмінності. Дезертирством можна вважати наступні вчинки:

  • залишення місця, на якому відбувалася служба, без дозволу зі сторони командира;
  • неявка відповідно до наказу на призначене місце;
  • неповернення з відпустки, лікарняного, навчання у військову частину.

При цьому варто звернути увагу на те, що відмінність між самовільним залишенням військової частини та дезертирством існує також між строком, на який було покинуто військову частину.Кожне із наведеним правопорушень регулюється Кримінальним кодексом України, за що встановлюються відповідні міри покарання. Не варто забувати про те, що самовільне залишення військової частини відноситься до категорії злочинів. Покарання за це можна отримати при наявності або ж відсутності військового стану в країні. Адміністративна відповідальність може бути накладена тільки у тому випадку, якщо військовий залишив частину на період, який не перевищує 10 днів. При виникненні проблем, пов’язаних з неможливістю вирішення військових питань за допомогою можна звернутися до юриста по військовим справам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...