Почати кар'єру в ІТ без профільної вищої освіти цілком реально. Освоїти цікаву професію можна лише за рік. Це дозволить збільшити дохід, а якщо захочеться – змінити офіс на іншому кінці міста на роботу з дому. В цьому вам допоможуть іт курси львів від Logos IT Academy.
Аналітик даних
Практично будь-який бізнес - від невеликого інтернет-магазину до великого промислового підприємства може зібрати значний масив даних. Мета аналітика:
- знайти в цих даних закономірності, щоб зробити прогноз на майбутнє;
- визначити сильні та слабкі сторони продукту;
- виявити проблеми у роботі сайту чи причину заторів на дорогах.
Результат аналізу допоможе ухвалити виважене рішення.
Python-розробник
Python приваблює низьким порогом входу та потужною бібліотекою вбудованих інструментів. На Python можна вирішувати досить широкий спектр завдань – від автоматичного тестування до аналітики даних, штучного інтелекту, створення бекенду для сайтів та онлайн-сервісів. Тому такий вибір гарантовано гарний старт для тих, хто вже хоче в IT, але поки що не визначився з вузькою спеціалізацією.
Java-розробник
На Java пишеться бекенд багатьох великих сервісів - від міжнародних банків та платіжних платформ до стримінгу відео, соціальних мереж та навігації для автомобілів. Концепція віртуальної машини Java дозволяє створювати рішення цією мовою для пристроїв різних класів.
Фронтенд-розробник
Щодня ви заходите на десятки веб-сайтів - уявіть, скільки людей потрібно для того, щоб це розробляти та підтримувати. Фронтенд-програмісти завжди в ціні. А якщо в перспективі хочете стати «універсальним солдатом», освоїти фулстек-розробку й вийти на новий рівень і за завданнями, і за прибутком, тим паче варто почати з фронтенду.
Діяльність такого фахівця полягає у пожвавленні макетів, створених дизайнерами та архітекторами. Фронтенд-розробник формує інтерактивний вигляд сайту, прив'язує функції бекенда до конкретних кнопок та інших елементів. Словом, робить так, щоб ресурс був гарним та корисним.
Инженер із тестування
Код, який написали програмісти, обов'язково потрібно протестувати, щоб переконатися, що продукт відповідає очікуванням замовника. Перевірок дуже багато – від ручного натискання на всі кнопки та посилання до оцінки працездатності під високими навантаженнями та пошуку вразливостей.
Перевіряти код можна вручну або за допомогою спеціальних скриптів. Для мануального варіанта потрібно добре знати теорію, вміти аналізувати вимоги до продукту, ретельно відпрацьовувати кожен тестовий випадок. Фахівцю з автоматизованого тестування також знадобляться знання скриптових мов програмування та спеціальних фреймворків.